ظروف ریخته گری بیستون (شماره ثبت - 527445)

دلایل و فواید جایگزین نمودن ظروف ریخته گری بیستون

1. جلوگیری از ورود مواد سرطان زا مانند تفلون و آلومینیم به غذا
اساسی ترین فایده ظروف ریخته گری جلوگیری از ورود مواد سمی و سرطان زا به غذا میباشد که نقش بسیار مهمی در سلامت خانوده دارد.
2. از بین بردن کم خونی با اضافه کردن آهن به غذا
از جمله فواید بسیار مفید ظروف ریخته گری میتوان اضافه کردن آهن به غذا اشاره کرد که باعث از بین رفتن بیماری کم خونی میشود.
3. مصرف کم انرژی جهت پخت و پز بوسیله ذخیره کردن گرما
از فواید ظروف ریخته گری میتوان به ذخیره بالای انرژی آن اشاره کرد که مصرف انرژی را هنگام پخت وپز کاهش میدهد که به اقتصاد خانواده کمک میکند.
4. استفاده مادام العمر
با توجه به کیفیت تولید و خاصیت ظروف ریخته گری، شرکت ظروف ریخته گری بیستون گارانتی 100 ساله را برای تمامی محصولات تضمین میکند.
5. ضد خش بودن و قابلیت استفاده از انواع کفگیر و قاشق فلزی
از دیگر فواید این ظروف میتوان به مقاومت بسیار بالای آن در مقابل خش اشاره کرد که قابلیت آشپزی با انواع قاشق و کفگیر فلزی، چوبی و پلاستیکی را دارد.
6. مصرف کم روغن و قابلیت تفت غذا در دمای بالا
مهمترین فایده این ظروف قابلیت تفت غذاهای مانند سبزیجات در دمای بالا (searing) بدون روغن است که ظروف ریخته گری را بسیار مناسب برای برنامه غذایی لاغری و کسانی که میخواهند طعم جدیدی ازسبزیجات را تجربه کنند.
7. مغز پخت کردن بوسیله انرژی مادون قرمز
از دیگر فواید ظروف ریخته گری میتوان به تشعشع حرارتی بالای آن اشاره کرد که میتواند بوسیله آن غذاهای مانند کتلت، کوکو و سیب زمینی که ضخامت بالایی دارند را به راحتی مغز پخت کند.
8. قابلیت استفاده در اجاق گاز، فر، منقل، گاز اینداکشن
از کاربردی ترین فواید این ظروف قابلیت استفاده ظروف ریخته گری در انواع تجهیزات پخت و پز مانند گاز، فر و منقل میباشد.
9. نچسب بودن
پوشش طبیعی و سالم این ظروف خاصیت نچسبی دارند.
10. نازکترین و سبک ترین در جهان
از مهمترین فواید ظروف ریخته گری بیستون (ظرب) میتوان به نازکی و سبکی آن اشاره کرد که برای تولید آن از پیشرفته ترین و دقیق ترین روش ریخته گری دنیا استفاده شده.